Російські окупанти у вівторок, 2 травня, скинули на Херсонську області дві керовані авіабомби. Загинули троє людей, ще п’ять поранені. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram . "Херсонщина. Росіяни скинули на острів, що поблизу села Велетенське, дві керовані авіабомби. Внаслідок атаки росіян постраждали…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.