Росія навмисно знеструмила Запорізьку АЕС, щоб під’єднати до своєї мережі, – МЗС
2 жовтня 2025 – 21:30
Росія навмисно знеструмила Запорізьку атомну електростанцію, оскільки готується знову підключити її вже до своєї енергосистеми. Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга. За його словами, наступним кроком Росії може бути запуск реактора під окупацією – без належного охолодження, відповідних ліцензій та…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.