Росія атакувала Прилуки та Новгород-Сіверський: пошкоджено міськраду та будівлі податкової
7 квітня, 12:04
7 квітня 2026 року російські війська здійснили удари по центрах Прилук на Чернігівщині та Новгорода-Сіверського. У Прилуках загорівся другий поверх будівлі міської ради. У Новгороді-Сіверському влучання ворожого безпілотника пошкодило будівлю державної податкової інспекції.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.