Росія атакувала об’єкт енергетики на Чернігівщині, понад 55 тисяч абонентів без світла – обленерго
19 жовтня 2025 – 21:49
Російські сили атакували енергетичний об'єкт у Чернігівській області, залишивши понад 55 тисяч абонентів без світла. Енергетики готуються до відновлення пошкодженої інфраструктури, як тільки дозволить ситуація з безпекою.