Родина переселенців з Полог відкрила у Запоріжжі ресторан з авторськими стравами - як їм це вдалося
13 березня 2024 – 17:06
Олена із сім'єю виїхала із міста Пологи Запорізької області у березні 2022 року. З часом треба було вирішувати, як жити далі. Родина отримала гранти і відкрила у Запоріжжі фастфуд-ресторан з фокусом на здорове харчування і незвичайні смакові комбінації.