23 травня 1973 року було забито перший символічний кілочок на місці будівництва майбутнього атомного велета – Рівненської АЕС.
Рівненській атомній електростанції – 52 роки. 23 травня 1973 року було забито перший символічний кілочок на місці будівництва майбутнього атомного велета – Рівненської АЕС. Саме цей день став початком епохи новітніх технологій, втілених у життя завдяки ентузіазму, трудовій звитязі та мріям тисяч людей. За 52 роки атомна станція…