Рідкісний вихід удвох: Володимир та Олена Зеленські відвідали «Школу супергероїв» на Дніпровщині
20 серпня 2024 – 17:00
Під час робочої поїздки на Дніпровщину президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали «Школу супергероїв» у Кривому Розі. Це той рідкісний випадок, коли подружжі вдалося вийти на публіку разом. Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на офіційне інтернет-представництво президента України.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.