Так, проведено зариблення озера (водосховища) Сасик на Одещині. До водойми випущено молодь товстолоба та карпа. Контролювали процес зариблення фахівці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. До них долучилися працівники Одеського рибоохоронного патруля, представники ГУ Держпродспоживслужби в Одеській…