Ворог продовжує обстріли Одеської області — під час масованої атаки знову постраждав енергетичний об’єкт ДТЕК. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради. Як тільки енергетики отримають дозвіл від військових та рятувальників, одразу розпочнуть огляд обладнання та аварійно-відновлювальні роботи. Нагадаємо,…