РФ залишила 3500 жителів Дергачівщини без світла, Задоренко закликає виїжджати
14 березня, 10:18
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко повідомив, що вночі 14 березня росіяни атакували енергооб'єкт. Через це близько 3500 мешканців залишилися без електроенергії.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.