«Намагаючись знищити промисловий потенціал регіону, російські окупаційні війська повторно вдарили по транспортно-логістичній інфраструктурі» , — зазначили в Силах оборони півдня України та додали, що постраждалих унаслідок удару рф немає. Читати новину на сайті "Первый городской"