РФ пошкодила енергооб'єкт на Одещині й п’ять — на Чернігівщині
19 січня, 12:24
Росіяни пошкодили енергооб'єкт ДТЕК в Одеській області. Без електропостачання наразі залишаються 30,8 тис. родин. Також ворог вночі атакував п’ять ключових енергооб'єктів у Чернігівській області
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.