Уночі 26 червня РФ атакувала енергетичний об'єкт ДТЕК Одеські електромережі. Без світла залишилися понад чотири тисячі родин Одещини. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи Читати новину на сайті "Суспільне"