Рекордні $2 млрд на ядерну програму: хакери з КНДР побили всі рекорди з крадіжок
10 жовтня 2025 – 23:04
Державні хакери з Північної Кореї (КНДР) з початку 2025 року викрали криптовалюту на суму понад $2 мільярди, що є новим рекордом. За даними ООН, ці кошти йдуть на фінансування ядерної та ракетної програми Пхеньяна