Регулятор оштрафував ДТЕК і Тернопільське обленерго за дискримінаційні відключення світла
26 січня 2023 – 14:34
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оштрафувала вже шість обленерго за недотримання справедливих графіків відключень. Про це повідомляє пресслужба НКРЕКП. Штраф у розмірі 85 тисяч гривень заплатять обленерго Тернополя, а також «ДТЕК Київські електромережі» та «ДТЕК Одеські…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.