рашисти завдали удару по вокзалу Харкова і знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх же військових
22 вересня 2022 – 20:10
Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук російські окупанти завдали удару по залізничному вокзалу Харкова і знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх же військових. Про це повідомив у Telegram речник Одеської ОВА Сергій Братчук. "росіяни знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх товаришів по службі, вдаривши…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.