Рашисти за добу поранили двох мирних жителів у Бахмуті та Вугледарі
20 листопада 2022 – 08:42
"За 19 листопада росіяни поранили 2 цивільних на Донеччині: Бахмуті та Вугледарі", - повідомив голова області.
Рашисти поранили минулої доби двох мирних жителів Донецької області. Про це 20 листопада у Facebook повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко. "За 19 листопада росіяни поранили 2 цивільних на Донеччині: Бахмуті та Вугледарі", - повідомив голова області. Всього з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1216 та поранили…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.