Рашисти оголосили Мелітополь "столицею" Запорізької області
3 березня 2023 – 20:18
КИЇВ. 3 березня. УНН. Окупаційна влада оголосила Мелітополь "столицею" Запорізької області. Відповідний "указ" підписав "тимчасово виконуючий обов’язки губернатора" євген балицький, передає УНН.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.