Ракетний удар по Дніпру 28 червня: на звʼязок вийшли двоє мешканців багатоповерхівки
29 червня 2024 – 19:37
На звʼязок вийшли двоє мешканців дніпровської багатоповерхівки, понівеченої під час вчорашньої ракетної атаки. Про це повідомив голова Дніпровської ОДА Сергій Лисак. «Це мама і син. На щастя, з ними все гаразд. Коли сталася трагедія, родини не було вдома. Доля ще кількох людей залишається невідомою», – йдеться у повідомленні.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.