"Через пошкодження двох високовольтних ліній 110 кВ місцевих електромереж в Києві знеструмлено 19 400 споживачів, заклади охорони здоров’я.
Через ракетний удар російських агресорів у Києві без світла залишились майже 20 тисяч споживачів. Про це повідомило Укренерго у середу, 7 лютого. "Через пошкодження двох високовольтних ліній 110 кВ місцевих електромереж в Києві знеструмлено 19 400 споживачів, заклади охорони здоров’я. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.…