Ранком під час повітряної тривоги атакували Кривий Ріг ракетою. Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив: Ворог поцілив по адмінбудівлі. Ймовірно, під завалами можуть бути люди. Місцеві ЗМІ пишуть: у місті чутно сирени спецтранспорту. На місці влучання справжнє пекло і публікують перші фото побитих машин.