Внаслідок сьогоднішньої ракетної атаки на Дніпро ніхто не постраждав. Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Надвечір гучно було у Дніпровському районі, – повідомив Сергій Лисак. – На щастя, минулося. Через ворожу атаку ніхто не постраждав».