Протягом ночі окупанти двічі вдарили по Нікопольському району
23 грудня 2022 – 08:31
В ніч на 23 грудня ворожа артилерія вдарила по Марганцю та Нікополю. Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук у своєму telegram-каналі. УДокладніше
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.