Прокурори вимагають відсторонити від посад 4 лікарів на Тернопільщині
12 серпня 2025 – 21:51
На Тернопільщині прокурори вимагають відсторонити від посад чотирьох офтальмологів однієї з районних лікарень, 22 пацієнтів яких втратили зір після ін’єкцій у 2023 році. Відповідне клопотання скерувано до суду. Про це повідомили в Тернопільській облпрокуратурі. "Оскільки медики і надалі продовжують працювати у лікарні, у…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.