Колишнього гендиректора «Сіверськодонецької міської багатопрофільної лікарні» судитимуть за розтрату майна ‒ прокурори Луганщини скерували обвинувальний акт до суду. Прокурори продовжують документування інших можливих фактів зловживань, пов’язаних із діяльністю колишнього керівництва медичного закладу.
Про це…