Прокуратура повернула у держвласність пам’ятку біля Судової Вишні
17 жовтня 2025 – 15:09
Завдяки втручанню прокуратури у державну власність повернули пам’ятку археології національного значення – Городище біля Судової Вишні, яке незаконно приватизували. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.