Продала сина за 600 гривень та втікла закордон: в Україну екстрадували мешканку Запоріжжя
9 квітня 2024 – 18:11
Як повідомили у ГУ Нацполіції у Запорізькій області, досудове розслідування було завершено у квітні 2021 року.
3 грудня 2020 року 53-річна жінка "продала" незнайомцю свого 12-річного сина для жебракування. За це вона отримала 600 гривень. Її затримали, коли їй передавали гроші. Аби уникнути покарання за вчинене, обвинувачена втекла за кордон. І зараз її екстрадували в Україну, де на неї чекає суд. Як повідомили у ГУ Нацполіції у Запорізькій…