Привід для занепокоєння: північнокорейські хакери викрали 3 млрд доларів у криптовалюті для фінансування ядерної зброї
18 жовтня 2024 – 14:46
Згідно з останнім звітом компанії Microsoft, північнокорейські хакери з 2017 року викрали криптовалюту на суму близько 3 мільярдів доларів. Як пише NDTV, ці кошти були використані для підтримки ядерних і ракетних програм Північної Кореї. Лише за 2023 рік, за оцінками, було вкрадено від 600 мільйонів до 1 мільярда доларів, що…