Президентка Молдови Мая Санду прибула до Києва із робочим візитом. Про це вона сама повідомила у соцмережах. «Сьогодні в Києві на переговорах із президентом Зеленським. Я привезла рішуче послання підтримки Україні та її народу. Їхня мужність забезпечує наш мир. Ми обговоримо питання безпеки, енергетики, інфраструктури,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.