Президент відзначив прикарпатців до 40-х роковин Чорнобиля
27 квітня, 09:01
До роковин трагедії на Чорнобильська АЕС державними нагородами відзначили жителів Прикарпаття. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, пише РАТУША. За значний внесок у ліквідацію наслідків аварії, самовідданість та професіоналізм нагороджено: Як наголосив президент Володимир Зеленський, відвага…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.