Президент відзначив двох черкаських медиків державними нагородами до Дня Конституції
сьогодні, 11:00
До Дня Конституції черкаських медиків відзначив президент державними нагородами – «Заслужений лікар» та «Заслужений працівник охорони здоров’я». Відповідний указ №532/2026 з’явився на сайті президента України. Кого відзначили на Черкащині Ігор Фесун – директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр…