Голова Євроради Шарль Мішель прибув до Києва для участі в саміті Україна-ЄС. Фото з центру столиці він опублікував у Twitter. «Повернувся до Києва для саміту ЄС-Україна з Володимиром Зеленським, Урсулою фон дер Ляєн та Жозепом Боррелем. Наша рішучість не послабиться», — написав Шарль Мішель. Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а…