"Представився лікарем із Сирії": тернополянка втратила пів мільйона гривень
13 січня, 13:06
Жителька Тернополя через інтернет-шахрайство втратила понад пів мільйона гривень. До Тернопільського райуправління поліції звернулася 65-річна жителька обласного центру