Працівниця житомирської лікарні за винагороду допомогла перемогти у 22 тендерах - їй оголошено про підозру
5 липня 2024 – 15:15
У Житомирі працівницю КП "Лікарня № 1" підозрюють у корупційних схемах з тендерами на 150 тисяч гривень: вона допомогла перемогти у 22 тендерах потрібним людям. Підозрюваній загрожує до 5 років ув'язнення.