Працюють в окупаційному МВС на Запоріжжі: сімом громадянам України повідомили про підозру в колабораціонізмі
29 березня 2024 – 12:14
Служба безпеки України повідомила про підозру сімом громадянам України, які, за даними слідства, працюють у створеному окупантами "Головному управлінні МВС РФ" на тимчасово захопленій території Запорізької області