Перші повідомлення про пожежу з’явились о 18:20 за київським часом. Пропогандистські паблікі рф кажуть, що так горить камиш. Бердянці говорять, що до камишу там далеко. Українські ЗМІ повідомляють про пожежу на позиціях окупанта. Але прильоту чути не було. Можливо, свою роль відіграв вітер. Протягом сьогоднішнього дня окупанти…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.