Пожежа на нафтобазі в Феодосії після влучання БПЛА вирує третій день, окупаційна влада мовчить, люди виїжджають
8 жовтня 2025 – 11:48
до Коктебеля після анексії Криму Росією." Влада та депутати мовчать, мовчить Сергій Аксьонов, а нам тут дихати нічим! Хмара гару опустилася на Старий Крим, Наніково, Коктебель.
Про це повідомляє "Крим. Реалії". Місцевий активіст на умовах анонімності розповів виданню, що, за його спостереженнями, Феодосію залишає багато людей. "Масово залишили місто відпочивальники та туристи, залишилися лише ті, хто має путівки в санаторіях. Феодосійці намагаються відправляти дітей до родичів та друзів, аби якомога…