Повторний удар по столиці: у Дніпровському районі постраждав медцентр, 7 загиблих
8 липня 2024 – 14:42
У Києві внаслідок повторного ракетного удару пошкоджена багатоповерхова будівля медцентру в Дніпровському районі. Про це повідомили КМВА та міський голова Києва Віталій Кличко, передає Рубрика. У ДСНС уточнили, що на будівлю медичного центру упали уламки під час повторного обстрілу столиці. Вибухи у Києві було чутно…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.