Посадовиця санаторію на Прикарпатті організувала схему фіктивного працевлаштування: збитки — понад 15 млн грн
сьогодні, 13:04
На Прикарпатті заступниця директорки санаторію «Косів» організувала схему фіктивного працевлаштування в закладі охорони здоров’я. За даними слідства, збитки державі становлять понад 15,3 млн грн. Пише Інформатор Івано-Франківськ із посиланням на поліцію Івано-Франківської області. До схеми фігурантка залучила чотирьох…