Понад тисяча споживачів без електроенергії на Сумщині через обстріли РФ
12 квітня 2024 – 11:02
Після обстрілу з боку РФ на Сумщині залишилися без напруги 1,1 тисячі точок обліку. Про це повідомили в Міненерго. Загалом без напруги залишаються 5,4 тисячі абонентів у 70 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.