Понад сорок шкільних медсестер Рівненщини підвищують свою кваліфікацію
14 грудня 2022 – 15:34
Впродовж трьох днів 44 медикині, які працюють у закладах освіти Рівненської області, слухатимуть курси з тем: серцево-легенева реанімація, подолання стресу, профілактика захворювань, розлади харчової поведінки