Понад мільйон збитків на опаленні: на Волині директор «нагрів» навчальний заклад
18 березня, 13:14
На Волині двом посадовцям повідомили про підозру у завданні збитків закладу професійної освіти на понад 1,3 мільйона гривень. Йдеться про директора навчального закладу та керівника приватного підприємства, які, за версією слідства, діяли у змові.