Понад 9,5 млн грн збитків для НСЗУ: на Закарпатті викрили міську лікарню на махінаціях із послугами ШВЛ
сьогодні, 20:18
На Закарпатті правоохоронці викрили масштабну схему розкрадання бюджетних коштів Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Керівництво та персонал однієї з міських лікарень штучно завищували обсяги наданих послуг у межах Програми медичних гарантій. Дійшло до того, що закладена у звіти кількість процедур штучної…