Понад 300 жителів Дергачівської громади залишились без світла через атаку РФ
24 квітня, 12:01
Через удар РФ по енергооб'єкту Дергачівської громади 23 квітня без світла залишилися понад 300 жителів п'яти сіл. Енергетики оцінюють пошкодження та готуються до ремонтів, повідомив очільник МВА