Понад 30 літрів крові: працівники Вінницької міської ради та закладів освіти долучилися до донорства
24 вересня 2024 – 11:24
Ініціатива провести організовану донацію крові надійшла від працівників Вінницької міської ради, яку охоче підтримали й у закладах освіти. Відтак у призначений час біля мобільного донорського пункту зібралося близько 70 охочих. Результат не забарився. Загалом за неповних три години вдалось зібрати близько 33 літрів крові, що…