Понад 230 випускників шкіл у Луцьку отримали свідоцтва з відзнаками. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
26 червня 2025 – 17:30
26 червня в Луцьку відбулося вручення свідоцтв з відзнаками для 228 кращих випускниць та випускників ліцеїв міста. Цього року "золотих" і "срібних" медалей не вручали — їх скасували