Полтавським школам рекомендують перейти на дистанційне навчання
21 лютого 2023 – 14:00
Департамент освіти Полтавської міської ради рекомендував 23 і 24 лютого організувати освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомила прес-секретар міськради Аліна Рябокінь.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.