Поліція відкрила провадження щодо незаконного стеження за журналістами у справі "Мідас" – Юрчишин
8 січня, 19:45
Солом’янське управління поліції Києва відкрило кримінальне провадження щодо незаконного стеження за журналістами у справі "Мідас", повідомив голова парламентського комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (фракція "Голос").