Як стало відомо, правоохоронці прокоментували загибель подружжя у Луцьку, тіла яких у неділю, 15 січня знайшли з вогнепальними пораненнями. Ймовірно, хтось із подружжя убив іншого, а потім покінчив із собою. Про у поліції Волині розповіли у коментарі виданню ВСН. 15 січня до поліції надійшло повідомлення про виявлення мертвим…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.