Поліція Києва покарала блогера, який знімав відео під виглядом кіберполіцейського
4 лютого 2025 – 17:44
Поліцейські Києва притягнули до адміністративної відповідальності блогера, який знімав провокативні відео, представляючись працівником кіберполіції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. Повідомляється, що порушення правоохоронці виявили під час моніторингу мережі інтернет. «На оприлюдненому відео…